Prožijte letní dovolenou u našich sousedů

Praha - O létě máme představu zejména jako o odpočinku u moře. Ne každý však si libuje v tropických vedrech, případně nechceme tak hluboko, pro těch pár dní, sahat do kapsy.

Přidejte svůj názor

Bratsilava, Slovensko - Bratislavský hrad

Nikde přece není psáno, že i bez dlouhých cest autem, či drahých letenek si léto užít nemůžeme. Jde jen o to, co nám nejvíce vyhovuje a co neohrozí náš rodinný rozpočet. I takto musíme přemýšlet, než se vydáme na cesty.

Výborný způsob jak strávit pár chvil v příjemném prostředí je dovolená na Slovensku. Lákají nejen hory, ale i přírodní koupaliště, či aquaparky. Klidně tak můžete mít vše na blízku a ani cesta s dětmi nebude tak náročná, jako například při dovolené v Chorvatsku.

Kromě blízkosti tak můžete profitovat z pohostinnosti Slováků a s určitostí nebudete mít problém ani s dorozumíváním. Hory, nebo voda, stačí vybrat správnou lokalitu, ale pokud přece jen se chcete vyhnout vedrům, zejména s malými dětmi, doporučujeme sever země. Lákavé jsou i služby lázní, ve kterých si zregenerujete celé tělo i mysl. Kvalitní wellness hotel nabízí i Štiavnica, stačí si jen rezervovat termín na salamandra.sk a můžete vyrazit. I o zábavu dětí bude postaráno.

Ať se už na dovolenou toto léto chystáte kamkoliv, určitě si děláte starosti, jak budete vypadat v plavkách. Je to věčný problém náš žen, a tak je hubnutí téměř pravidlem před každou dovolenou. Najít však spolehlivý způsob, jak se zbavit kil navíc není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti. S určitostí Vám však pomůže více pohybu a zdravá strava. I takto se totiž za pár týdnů dostanete opět do svých dámských riflí i bez hladovění.

Odpočinout si od stresu je prvořadé, ale ani na dovolené se neumíme zcela uvolnit. Nicméně ve vlastním zájmu, přestaňte myslet na drobnosti a vychutnávejte si volno. Pokud hledáte dárek pro ženy, například pro sestru, vybírejte pohodlně na darek.cz.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Smrtící útok žraloka vystrašil Čechy, hledají jiné destinace v Egyptě

14.08.2018 10:45 Praha - Po smrtícím útoku žraloka klesá zájem Čechů o dovolenou v egyptském letovisku Marsá Alam.…

Evropská města se "opevňují" proti turistům, opatření zavedla i pohádková…

11.08.2018 19:49 Aktualizováno Řím/Madrid - Minulý rok na řadě míst vypukly protesty proti turistům. Velká evropská města se letos…

Surfing, hory nebo luxusní hotely. Podívejte se na netradiční a…

09.08.2018 14:41 Praha - Dovolená nemusí znamenat jen opalování u bazénu. Léto si můžete užit i bez all inclusive…

Medvědi útočí ve velkém. Trhají stany i s turisty, chtějí něco k snědku

09.08.2018 08:26 Bukurešť - Na turisty číhá během dovolené nejedno nebezpečí, konkrétně v Rumunsku jsou to medvědi.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama