O Velikonocích vypraví ČD na Křivoklát tři parní expresy

Praha - České dráhy vypraví o velikonočních svátcích tři parní expresy na hrad Křivoklát. První vlak v rámci akce "Knížecí Velikonoce ne Křivoklátě" vyjede na Bílou sobotu v 9:15 z nádraží Praha-Braník, zbylé dva pak ve stejnou hodinu v neděli a pondělí.

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie

Za zpáteční jízdenku zaplatí cestující 240 korun.

Vlak je sestavený z historické patrové soupravy, pěti starých osobních vozů třetí třídy a dvou bufetových vozů. Soupravu povede parní rychlíková lokomotiva Albatros.

"Největší zájem je již tradičně o sobotní jízdu. Místa k sezení jsou v tomto vlaku již prakticky vyprodána a projednáváme posílení soupravy. Cestujícím proto doporučujeme vyrazit na Křivoklát na velikonoční neděli nebo pondělí a zároveň si zakoupit jízdenku s místenkou v předstihu," řekl Petr Pavlík, dozorčí provozu ve stanici Praha-Vršovice a spoluorganizátor akce.

V cílovém místě bude probíhat staročeský jarmark, na kterém budou k vidění ukázky různých řemesel, divadelní a hudební vystoupení.

Témata: Vlaky
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

ZOO Dvůr Králové zahájila hlavní sezonu, návštěvníky láká na safari truck

28.04.2018 17:22 Aktualizováno Dvůr Králové nad Labem (Trutnovsko) - Tisíce lidí dnes zavítaly do zoologické zahrady ve Dvoře…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější o Cestování

reklama
reklama